Shoichi Hasegawa Japan
2015-10-13
334167
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), "Le Champ de ...", signerad och numrerad 83/140, färgetsning, 49x32 cm