Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLE WALDEMAR KRUSE (Danmark/Sverige,1868-1948): Slättlandskap, signerad och daterad Ole Kruse 1893, olja på pannå, 28x38 cm
Smärre färgbortfall
334128
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här