Karin Olsson oljemålning
2015-10-13
334124
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): "Ravinen", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 40x31 cm
Historik: Konstnären verksam i Gnarp Jämtland