Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-10-12
334110
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), landskapsmotiv, olja på duk, ca 42,5 x 64 cm
Uppfodrad