Klubbat för:
6 800 SEK
8 000 SEK
BENGT BÖCKMAN (född 1926): No trespassing, signerad och daterad Bengt Böckman -04. Olja på duk, tredelad, 220x300cm
Proveniens: Restrospektiv, Edsviks Konsthall, Stockholm, 2009
334085
2015-10-15