Danka Jaworska
2015-10-13
334059
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DANKA JAWORSKA (född 1951): Dam i profil, signerad och numrerad Danka Jaworska 51/65, färglitografi, 50x35 cm