Silverpokaler
2015-10-12
334042
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POKALER, 30 st., FAT, TESIL, silver, pokalernas höjd ca 4-11 cm, total vikt ca 1070 g.
Bucklor, gravyr, skador