Emil Fröhlich
2015-10-13
334022
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL FRÖHLICH (1862-1950), Holländskt landskap, signerad E, Fröhlich, olja på duk, 33 x 44 cm
Krackelering