Bordsuppsats
2015-10-12
334001
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSUPPSATS, porslin, Italien, Neapel, tulpaner, höjd ca 19, 35 x 24 cm
Skador, lagningar