Färglitografi
2015-10-13
333957
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Snöplogen, signerad Olle Olsson Hagalund, 107/360, färglitografi, ca 47 x 50 cm