Bankett i nyklassisk stil
2015-10-13
333955
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BANKETT, 1900-talets första hälft, nyklassisk stil, betsat trä, sits i krossad sammet, höjd 53, 98x34 cm
Bruksslitage