Ljuskrona
2015-10-13
333921
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, 1800-talets slut, höjd ca 95 cm
Ljusarmar / prismor sakans, slitage