Ulrica Hydman Vallien
2015-10-21
333914
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Stilleben, signerad Ulrica HV, olja på pannå, 49x68 cm