Ulrica Hydman Vallien
2015-10-21
333909
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Paret, signerad Ulrica HV, olja på duk, 40x40 cm