Ernst Billgren etsning
2015-10-12
333827
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Kvinnofigurer, signerad Ernst Billgren, färgetsning, 19,5x24,5 cm