Olle Bonnier
2015-10-12
333823
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Rymdkomposition, otydligt signerad och numrerad O. Bonnier, färgserigrafi, 38x57,5 cm
Smärre reva