Tallrikar fat
2015-10-11
333770
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, FAT, 17/1800-tal, porslin, Kina, ca 22x22 cm respektive 38x31 cm
Lagningar, skador