Vas porslin Kina
2015-10-11
333750
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, relief av lotusdamm och trana, glaserad keramik, 1900-tal, höjd 35 cm
Skador, lagning