C. Göran Karlsson färgserigrafi
2015-10-16
333734
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad CGK 127/150 , 57,5x57,5 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Något slitage