Gunnar Greiber oljemålning
2015-10-12
333698
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Det blåa regnet", signerad Greiber, olja på duk, 73x59 cm