Mansporträtt oljemålning
2015-10-12
333687
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 60 x 45 cm