Byrå 1800-tal
2015-10-11
333686
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, 5 lådor, gustaviansk stil, beslag i mässing, höjd 94, 126x54 cm
Nyckel saknas, skivan med sprickor, list samt beslags del saknas, ytskador