Lena Cronqvist
2015-10-12
333685
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Figurscen ur sviten Ett drömspel (Strindberg), signerad Lena Cronqvist, 154/170, färglitografi, 73X53 cm