Oljemålning
2015-10-12
333681
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt, signerad och daterad P Toll 1921, olja på duk, 47x66 cm
Dukhål