Bordslampfot Frisendal
2015-10-11
333640
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALVAR FRISENDAL, bordslampfot, 1900-talets början, patinerad metall, kvinnofigur, signerad H Frisendal, total höjd ca 55 cm