Peter Dahl Vin kvinnor och män
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER DAHL (född 1934) (6 ") Vin, kvinnor och män", mapp innehållande 6 färglitografier (inklusive titelblad) signerade Peter Dahl -80, 60 /250, utgiven av Galerie Aix/Edition Valén, bildyta 68x54 cm, oramade
Titelbladet med smärre fläck
333638
2015-10-19