Byrå
2015-10-11
333593
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd 75, 80 x 44 cm, nyckel finns
Slitage, smärre skador