Bengt Fransson oljemålning
2015-10-11
333552
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Nattljus", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm