M Pyk
2015-10-11
333546
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Den rutiga duken, signerad och numrerad 186/250, färglitografi, bildmått 25,5x20,5 cm