Flintlåspistol
2015-10-08
333520
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, med graverat lås, helstock i valnöt, graverade mässingsbeslag, längd 40 cm
Skador och kompletteringar