Arvid Öström oljemålning
2015-10-10
333479
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 40x32 cm