Peter Dahl färglitografi
2015-10-16
333442
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Stolta stad", signerad och numrerad Peter Dahl 184/285, färglitografi, 58x86 cm