Ljuskrona
2015-10-10
333429
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, olikslipade prismor, 1800-talets slut, höjd ca 65 cm
Ljusarmar saknas, prismor saknas, skador