Bokskåp 1800-talets andra hälft
2015-10-08
333427
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterade och svarvade detaljer, höjd ca 230, 105x47 cm
Underdelen saknar lås, smärre ytskador och fanérbortfall, ett glas med skada