Dagmar Glemme Lito 2 st
2015-10-16
333422
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAGMAR GLEMME (född 1942), (2) motiv av hästar, färglitografier, signerade och numrerade 52/250 resp 17/250, ca 41x30 samt 42x31 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg