Angelica Wiik grafik
2015-10-16
333418
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), interiör med kvinna, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg