Angelica Wiik lito
2015-10-16
333415
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg