Peter Dahl
2015-10-16
333413
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl, 72/375, färglitografi, 42,5x59 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg