Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
GOLANA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband med spänne i gulmetall, diameter 34 mm
Smärre slitage
333387
2015-10-25