Fickur i 14 k guld tema
Klubbat för:
3 600 SEK
3 500 SEK
HERRFICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, ankargång, chatelaine i gulmetall, breguetspiral, boett nr: 126784, diameter 52 mm, vikt ca 86 g
Saknar glas, gravyr, slitage
333329
2015-10-25