Angelica Wiik
2015-10-10
333276
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Zebra-divan", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, bladmått 40,5x60,5 cm