Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-10-10
333271
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kortspelare, olja på plåt, ca 25x21 cm