Axel Sjöberg akvarell
2015-10-10
333237
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Vintermotiv, signerad och daterad Axel Sjöberg 49, akvarell, ca 36,5x51 cm