Lindorm Liljefors oljemålning
2015-10-10
333232
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Kustmotiv, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 27x35 cm