Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, Karl Johan-stil, betsad björk, benavslut i mässing, dekor av klot och festonger, höjd ca 85, 70x57 cm
En sits med skador, smärre slitage
333222
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här