Hans Valter Sundberg
2015-10-10
333189
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (född 1922), Porträtt av ung man, signerad HV Sundberg, olja på pannå, ca 55 x 44 cm