Bertil Wahlberg oljemåning
2015-10-10
333186
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Komposition med fiskar, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 46 x 60 cm