Ampel
2015-10-09
333122
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, för 1 ljus, glas med mässing, 1900-talets slut, kuppans höjd ca 43 cm
Smärre obetydligt nagg