Färglitografi
2015-10-09
333100
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition , signerad, 384/500, färglitografi, bladmått ca 85 x 61 cm