Färglitografi
2015-10-09
333097
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition med hjul, signerad, 31/100, färglitografi, bladmått ca 75 x 41 cm